Menu witryny

Facebook


Compass corp
Start
Gimnazjum Nr 13 w Katowicach wita!
Nabór do sekcji minisiatkówki dziewcząt Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 marca 2017 09:50


Uczniowski Klub Sportowy „Sokół`43 AZS AWF” Katowice ogłasza

 nabór do sekcji minisiatkówki dziewcząt

ur. w 2004 i 2005 roku (VI i V klasa).

Zajęcia prowadzone będą  w poniedziałki i środy w godz.17-18.30 w hali sportowej VI LO w Katowicach-Szopienicach ul.Lwowska 2.

Klub zapewnia fachową opiekę trenerską, sprzęt sportowy najwyższej jakości, udział w rozgrywkach sportowych i obozach sportowych (nad polskim morzem).

Najbardziej perspektywiczne zawodniczki będą mogły kontynuować szkolenie i naukę w klasie sportowej o profilu piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 44 w Katowicach-Szopienicach ul.Brynicy 7 (poprzednio Gimnazjum nr 13-Szkolnym Ośrodku Siatkarskim).

Zajęcia rozpoczynają się 20 marca 2017 roku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Krzysztof Nowosielski-Prezes Klubu tel.501 247 077
Paweł Głowik – trener tel.606 406 293 
Strajk - opieka Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admina   
sobota, 06 kwietnia 2019 14:55

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów naszej szkoły!

W związku z planowanym rozpoczęciem strajku nauczycieli i pracowników oświaty w dniu 8 kwietnia 2019r. informuję, że w naszej placówce (w obu budynkach) strajk może podjąć większość pracowników szkoły, na co wskazują wyniki przeprowadzonego referendum (91% pracowników poparło przystąpienie do protestu).

W momencie rozpoczęcia strajku przez pracowników naszej szkoły opiekę nad dziećmi, które tego dnia przyjdą do szkoły przejmie dyrektor i wicedyrektorzy oraz nauczyciele, którzy nie zdecydują się przystąpić do strajku. Ostateczną informację o liczbie strajkujących pracowników otrzymam dopiero w dniu rozpoczęcia strajku, czyli 8 kwietnia 2019 r.

Może się jednak wtedy okazać, że opieka dla większej grupy dzieci będzie utrudniona ze względu na brak nauczycieli.

Tych z Państwa, którzy nie będą mogli samodzielnie zaopiekować się swoim dzieckiem informuję, że postaramy się zapewnić działanie świetlicy w dniu 8 kwietnia w godzinach od 6.30 do 15.00. Ponadto proszę o zaopatrzenie dziecka, korzystającego w tym dniu z opieki w szkole, w śniadanie na wypadek przystąpienia do strajku pracowników kuchni.

O sytuacji w kolejnych dniach będą Państwo informowani poprzez stronę internetową. Ze względu na trudną dla nas wszystkich sytuację prosimy o zrozumienie i wsparcie.

Z wyrazami szacunku
Urszula Kaprusiak


Poprawiony: sobota, 06 kwietnia 2019 15:05
 
Mumia i daktyle... Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 lutego 2015 16:13

... czyli witamy w Tygodniu Egipskim!Kolejna klasa, tym razem 1C pod kierunkiem wychowawcy, pani Ewy Gaidy, zapoznaje nas z kulturą, rozrywką, zabytkami i pożywieniem kolejnego kraju. Tym razem arabski Egipt!

Zapraszamy do galerii zdjęć!


Poprawiony: poniedziałek, 16 marca 2015 21:44
 
Rok szkolny za nami Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 lipca 2011 22:36
Rok szkolny za nami.

Miło nam poinformować, że 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Mury naszej placówki opuści prawie setka trzecioklasistów. To był trudny ale chyba ciekawy rok. Wiele imprez, pikników, liczne sukcesy w nauce czyli coraz lepsza młodzież :-) Wszystkich z Was, kochani absolwenci, będzie nam bardzo brakowało, ale niestety takie jest życie. Na dalszej drodze edukacji życzymy Wam powodzenia!

Galeria z zakończenia roku znajduje się TUTAJ i TUTAJ.
Poprawiony: środa, 10 sierpnia 2011 17:17
 
Sukcesy w plażówce Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 11 września 2016 17:09Po zakończeniu sezonu halowego siatkarki Sokóła`43 rozpoczęły przygotowania do rozgrywek siatkówki plażowej. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy zaprocentował bardzo dobrymi wynikami w Mistrzostwach Śląska i Polski.

W Turniejach finałowych Mistrzostw Śląska zdobyliśmy srebrny medal w kat.juniorek (Goździcka Dominika/Frątczak Agata, a także 4 i  7 miejsce, oraz brązowy medal w kat.młodziczek (Mołczan Weronika/Szupka Marta). Do Półfinałów Mistrzostw Polski awansowały te 2 zespoły (1 juniorek i 1 młodziczek).

Juniorki Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski rozgrywały w Błażowej (woj.podkarpackie). Po dwóch dniach walki z przeciwniczkami i niesamowitym upałem zajęły 4 miejsce i wywalczyły awans do finału.

Natomiast młodziczki walkę o finał rozgrywały w Ostrowcu Świętokrzyskim. I one również zajęły 4 miejsce premiowane awansem do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski. Warto nadmienić, że w meczu o czołową czwórkę pokonały reprezentacyjną  parę z Wieliczki.

Finał Mistrzostw Polski Juniorek rozgrywany był w Częstochowie. Nasze zawodniczki zajęły tam 7 miejsce (najlepsze ze wszystkich śląskich drużyn). Natomiast młodziczki Turniej Finałowy rozgrywały w Katowicach na boiskach Gimnazjum nr 18.  One również zajęły 7 miejsce.

Warto nadmienić, że Klub nasz zorganizował największą ilość turniejów siatkówki plażowej w kategoriach młodzieżowych (5 turniejów). Z naszego Klubu  do Finałów Mistrzostw Śląska awansowała również największa liczba zespołów: 3 w kat.młodziczek, 3 w kategorii kadetek i 4 w kat.juniorek. Żaden klub z woj. śląskiego nie mógł się poszczycić taką ilością zespołów grających w finałach.

Zapraszamy do galerii na Facebook.


Krzysztof Nowosielski


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 154

Joomla 1.5 themes, hosting company.

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.jpg