Menu witryny

Facebook


Compass corp
Start
Gimnazjum Nr 13 w Katowicach wita!
Memoriał Stanisława Padlewskiego Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 września 2015 17:16
KOMUNIKAT
Zawodniczki drużyn kadetek i młodziczek  UKS„SOKÓŁ`43” brały udział w kolejnej edycji Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt „Memoriał Stanisława Padlewskiego”. Turniej zorganizowano  w dniach 18-19.09. 2015r. w hali sportowej MOSiR w Myslowicach. W zawodach udział wzięło 16 drużyn (8 w kategorii kadetek i 8 w  kategorii młodziczek). Mecze rozgrywane były jednocześnie na czterech boiskach. Drużyny w każdej kategorii podzielono na dwie grupy 4 drużynowe. W grupach mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Rewelacyjnie spisała się drużyna młodziczek, która zdecydowanie pokonała wszystkie rywalki (zarówno w grupie eliminacyjnej jak później w półfinale oraz w finale zawodów)

Wyniki drużyny młodziczek:
Grupa I
UKS „Sokół`43 AZS AWF” Katowice – Silesia Volley Mysłowice I     2:0
UKS „Sokół`43 AZS AWF” Katowice  - KPKS Halemba                       2:0
UKS „Sokół`43 AZS AWF” Katowice – MOSM Tychy                         2:0

Półfinał:
 UKS „Sokół`43 AZS AWF” Katowice  - MKS MOS Płomień Sosnowiec 2:1
FINAŁ:
UKS „Sokół`43 AZS AWF” Katowice  - MKS Dabrowa Górnicza         2:1  

Zdecydowanie słabiej i poniżej swoich możliwości spisały się nasze kadetki. Niestety po bardzo przykrym i niebezpiecznym wypadku jaki zdarzył się w hali sportowej zespół został osłabiony kadrowo i w zawodach zajął 5 miejsce.

Drużyna młodziczek występowała w następującym składzie: Weronika Mołczan, Alicja Kuta, Julia Włosek, Dagmara Lisowska, Aleksandra Widera, Oliwia Wilczek, Marta Szupka, Olga Piegsa, Liwia Olejniczak, Zuzanna Smolarczyk, Weronika Skowrońska, Sandra Rzańska. Trenerzy: Eliza Wleciał i Krzysztof Nowosielski

Krzysztof Nowosielski

 
Narciarskie szaleństwo. Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admina   
poniedziałek, 21 stycznia 2019 14:13

Zima w pełni, góry zasypane śniegiem, więc postanowiliśmy sprawdzić, jakie warunki narciarskie są w górach. 17 stycznia grupa narciarzy pod opieką pana dyrektora Nowosielskiego, pani Kraut i pana Głowika szusowała na stokach Istebnej, w ośrodku Złoty Groń. Młodzież bawiła się znakomickie.
Jak widać na załączonych zdjęciach wykonanych ręką pana dyrektora (do oglądania których zapraszamy do
galerii.) - zima przepiękna!
Ferie zimowe dopiero przed nami i miejmy nadzieję, że takie warunki narciarskie na nas zaczekają.
Wybierając sie na stok pamiętajmy, że o wypadek nie jest trudno, zachowajmy ostrożność. 
Zebranie Rady Rodziców Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admina   
piątek, 23 listopada 2018 10:24
Szanowi Rodzice!


Skarbnik Rady Rodziców informuje,
że dnia 27.11.2018 (wtorek)
odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Spotkanie będzie miało miejsce w budynku
przy ul. Brynicy 7
o godz. 17:00.


Obecność wszystkich przedstawicieli Trójek Klasowych
jest bardzo ważna!
Poprawiony: piątek, 23 listopada 2018 10:26
 
Letni obóz Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 września 2015 17:29
Letni obózSiatkarski obóz sportowy w Niechorzu

Po raz siódmy w Niechorzu siatkarki i siatkarze Sokoła`43 nad pięknym polskim morzem uczestniczyli w obozie sportowym. Od 6 do 18 sierpnia w pięknym Ośrodku Wypoczynkowym „Mewa” położonym nad samym morzem przygotowywali się do kolejnego sezonu siatkarskiego. W tegorocznym obozie uczestniczyło prawie 80 dziewcząt i chłopców.

Zajęcia sportowe prowadzone były na hali sportowej, boiskach w „Mewie” oraz boisku na plaży. Rozgrywano turnieje i zawody sportowe. Organizowano wycieczki m.in. kolejką wąskotorową do Trzęsacza i Rewala, na latarnię morską w Niechorzu. W czasie wolnym uczestnicy obozu mogli relaksować się w pięknym basenie znajdującym się w „Mewie”, a także korzystać z kąpieli morskich w wyjątkowo ciepłym w tym roku Bałtyku. Nie zabrakło oczywiście dyskotek oraz ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Rozegrano również kilka meczy kontrolnych z grupami siatkarskimi przebywającymi również na zgrupowaniach w Niechorzu. Ale najwięcej emocji dostarczył mecz „młodzi kontra starzy”, w którym zmierzyły się drużyny młodych zawodników oraz trenerów i działaczy Klubu. Po raz drugi (w ubiegłym roku również) zwycięstwo odnieśli „młodzi”.

Był to chyba jeden z najbardziej udanych obozów sportowych w ostatnich latach. Wszystkie założone cele (sportowe i wypoczynkowe)  zostały zrealizowane.
Do zobaczenia w Niechorzu za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Krzysztof Nowosielski

Poprawiony: wtorek, 01 września 2015 17:30
 
Memoriał Karoliny Borończyk Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 czerwca 2015 14:23Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 13 im. Huberta Jerzego Wagnera, Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ`43 AZS AWF” Katowice oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 27 w Katowicach byli organizatorami Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt „II Memoriał Karoliny Borończyk”.

Zawody zorganizowano dla uczczenia pamięci zmarłej przed dwoma laty młodej siatkarki Sokoła - uczennicy SP 27.W organizację turnieju po raz kolejny bardzo aktywnie włączyła się cała rodzina Karoliny oraz jej koleżanki i koledzy.

W tym roku w Turnieju udział wzięły trzy drużyny  naszego Klubu złożone z dziewcząt urodzonych  w 2001 roku - czyli rówieśniczek Karoliny. Rozegrano trzy mecze do dwóch wygranych setów. Arbitrami na turnieju byli profesjonalni sędziowie PZPS. Mecze odbywały się w sympatycznej i  przyjacielskiej atmosferze. W przerwach pomiędzy meczami zawodniczki korzystały z degustacji wypieków przygotowanych przez dziadków Karoliny. Na zakończenie turnieju uczestniczki spotkała kolejna niespodzianka w postaci kilku rodzajów pizzy.

Sportowo zawody zakończyły się zwycięstwem drużyny „Sokół`43 AZS AWF  I” (Gimn.13) przed „Sokół`43 AZS III” (Gimn.13) oraz Sokół`43 AZS AWF II” (Gimn.19).

Drużyna „Sokół`43 AZS AWF  I”( Gimn. 13) występowała w składzie: Weronika Mołczan, Liwia Olejniczak, Alicja Kuta, Dagmara Lisowska, Julia Włosek, Sandra Rzańska, Olga Piegsa.

Wszystkie startujące zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Natomiast najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach oraz na poszczególnych pozycjach nagrody rzeczowe.

Dominika Zapała – MVP Turnieju
  • Alicja Kuta - najlepsza przyjmująca turnieju
  • Julia Włosek -  najlepsza atakująca  turnieju
  • Liwia Olejniczak – najlepsza rozgrywająca  turnieju
  • Olga Piegsa – najlepsza libero  turnieju
  • Oliwia Wilczek – najlepsza środkowa turnieju

Nagrody otrzymały również najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach:
  • „Sokół`43 AZS AWF-I” –Alicja Kuta
  • „Sokół`43 AZS AWF-II”-Dominika Zapała
  • „Sokół`43 AZS AWF-III” – Marta Szupka
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania rodzinie Karoliny za pomoc i wsparcie w organizację Turnieju.

Zapraszamy do galerii.

Krzysztof Nowosielski


 
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 154

Joomla 1.5 themes, hosting company.

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.jpg