Menu witryny

Facebook


Compass corp
Start SOS Letni obóz
Letni obóz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 września 2015 17:29
Letni obózSiatkarski obóz sportowy w Niechorzu

Po raz siódmy w Niechorzu siatkarki i siatkarze Sokoła`43 nad pięknym polskim morzem uczestniczyli w obozie sportowym. Od 6 do 18 sierpnia w pięknym Ośrodku Wypoczynkowym „Mewa” położonym nad samym morzem przygotowywali się do kolejnego sezonu siatkarskiego. W tegorocznym obozie uczestniczyło prawie 80 dziewcząt i chłopców.

Zajęcia sportowe prowadzone były na hali sportowej, boiskach w „Mewie” oraz boisku na plaży. Rozgrywano turnieje i zawody sportowe. Organizowano wycieczki m.in. kolejką wąskotorową do Trzęsacza i Rewala, na latarnię morską w Niechorzu. W czasie wolnym uczestnicy obozu mogli relaksować się w pięknym basenie znajdującym się w „Mewie”, a także korzystać z kąpieli morskich w wyjątkowo ciepłym w tym roku Bałtyku. Nie zabrakło oczywiście dyskotek oraz ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Rozegrano również kilka meczy kontrolnych z grupami siatkarskimi przebywającymi również na zgrupowaniach w Niechorzu. Ale najwięcej emocji dostarczył mecz „młodzi kontra starzy”, w którym zmierzyły się drużyny młodych zawodników oraz trenerów i działaczy Klubu. Po raz drugi (w ubiegłym roku również) zwycięstwo odnieśli „młodzi”.

Był to chyba jeden z najbardziej udanych obozów sportowych w ostatnich latach. Wszystkie założone cele (sportowe i wypoczynkowe)  zostały zrealizowane.
Do zobaczenia w Niechorzu za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Krzysztof Nowosielski

Poprawiony: wtorek, 01 września 2015 17:30
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.

Biuletyn Informacji Publicznej

bip-org.jpg