Menu witryny

Facebook


Compass corp
Start
Obóz w Korbielowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admina   
piątek, 01 marca 2019 11:38

OBÓZ SPORTOWY W KORBIELOWIE

 

Jak co roku dzieci  młodzież trenująca siatkówkę w szopienickim „Sokole`43” uczestniczyła w zimowym obozie sportowym. W tym roku obóz zorganizowano w dniach     16-23.02.2019r. w Korbielowie. W obozie uczestniczyło 35 dziewcząt i chłopców z klas sportowych  SP 44 (IV,V, VII i VIII) oraz kilka zawodniczek z grupy ćwiczebnej Sokoła  z SP 18.

Uczestnicy obozu zakwaterowani byli w Domu Wczasowym „Pilsko”. Treningi odbywały się 2 razy dziennie na hali sportowej w pobliskiej szkole podstawowej.

Przed i po treningach na hali sportowej uczestnicy obozu w miejscu zakwaterowania   mieli do dyspozycji basen pływacki, jacuzzi, grotę solną, stoły do tenisa stołowego, „piłkarzyki”, bilard, salę dyskotekową. Z tych atrakcji ośrodka korzystali bardzo często, relaksując się po wyczerpujących treningach. Równie atrakcyjne były smaczne i obfite posiłki serwowane przez panie kucharki. Dokładek nie było końca.

W ramach zajęć treningowych rozgrywano turnieje i mecze siatkarskie z siatkarskimi klubami przebywającymi również na obozach w Korbielowie: UKS „ Mikrus” Katowice, UKS „Olimpia” Katowice i KS „Lechia” Mysłowice.

Przyjechaliśmy do Korbielowa w sobotę przy pięknej i słonecznej pogodzie. Przy takiej pogodzie również wyjeżdżaliśmy z obozu. Wszyscy cali i zdrowi, trochę zmęczeni fizycznie intensywnym wysiłkiem, ale zadowoleni.

Do zobaczenia na letnim obozie sportowym „Sokoła`43’ w Niechorzu.


 
Joomla 1.5 themes, hosting company.

Biuletyn Informacji Publicznej

bip-org.jpg